Selection_128.png

Je to snáď „choroba“ dnešnej doby, že si ľudia nevedia nájsť stabilný vzťah? Čím to je? Že by to bolo kvôli tomu, že chlapom ide len o sex a nechcú sa viazať? Alebo je to snáď v tom, že ženy sú dnes také schopné a nezávislé, že chlapov už ani nepotrebujú? Odpovedí je mnoho. Rozlúsknuť tento oriešok v prípade konkrétneho človeka je pre mňa výzva aj poslanie. Príbeh o Tomášovi a Jane vám odhalí jednu z možností. (Článok bol pôvodne zverejnený v časopise Balans.)

Brnak-037 (1).jpg

Dnes som sa porozprávala s Katarínou Brňákovou. Kedysi bola ponižovaná, zažila úplne dno a beznádej. Dnes je to úctyhodná žena, sebavedomá podnikateľka, matka troch detí a národne ocenená autorka. Je zakladateľka medzinárodného projektu na osvetu dojčenia a prezentuje svoje názory aj priamo na ministerstve. 

Ale začiatky mala veľmi ťažké...

Selection_102.png

Môj príbeh o spracovaní žiaľu zo straty a o príprave na radostné tehotenstvo. (Tento článok bol pôvodne uverejnený v časopise Balans.)

Zložil telefón a so stiahnutým hrdlom mi povedal: “Môj otec má rakovinu a mama chce aby som sa vrátil späť do Ameriky.” “Čože? To je hrozné!” Chvíľu bolo hrobové ticho. Potom som sa manžela spýtala. “Čo budeme robiť? Chceš sa vrátiť?” Čo mi iné ostáva, odpovedal...

SLEDUJTE NÁS


                

OMAĽOVÁNKA PRE DETI ZDARMA

Chcete byť informovaný keď bude kniha "Som skvelé dieťa" hotová? Zaregistrujte sa tu a získate ako bonus PDF omaľovánku zdarma. 

Omaľovánka obsahuje

  • šesť farebných obrázkov, plus ich priesvitná kopia, ideálna na vyfarbovanie fixkami
  • štyri čierno-biele obrysové obrázky