Anglická e-kniha - MINDFUL DIVA DATING

Pre skvelé ženy, ktoré sú zo “záhadného” dôvodu samé, hoci by chceli partnera. 

Môže sa vám zdať, že schopní muži už vymreli a randenie je strata času!

Avšak príčinou problémov sú prekážky skryté vo vašom podvedomí. Chceli by ste vedieť, čo sa tým dá robiť? 

S pomocou neurovedy môžeme odhaliť a transformovať tieto prekážky, tak že vám už nebudú stáť v ceste. Pri tomto procese začne automaticky stúpať vaša energetická frekvencia aj sebavedomie. To že sa to deje zistíte podľa toho, že ľudia začnú o vás prejavovať väčší záujem a budú vyhľadávať vašu spoločnosť. 

Kniha Mindful Diva Dating je príručka, ako sa krok za krokom dostať do „energetickej zóny“, kde sa objaví aj ten správny chlap. 93 strán je spestrených príbehmi z môjho života a príbehmi od iných žien z viacerých krajín. Súčasťou knihy sú aj praktické cvičenie, ktoré vám zabezpečia výsledky.

 

Čo sa dozviete v knihe

 • Pochopíte viac svoje minulé vzťahy
 • Zistíte ako sa dá prekonať rozvod alebo rozchod
 • Ujasnite si, čo od partnera skutočne chcete
 • Objavíte prečo mužov viac priťahujú divy než dobré dievčatá
 • Naučíte sa ako zažiariť tak, že budú chlapi za vami blázniť  
 • Vstúpite elegantne do randenia ako vedomá diva
 • Vyfiltrujete si zaujímavých mužov a nebudete strácať čas s neperspektívnymi,  či s podvodníkmi

REFERENCIE

Chvíľu mi trvalo, kým som sa dostala k „skutočnému rande“, pretože som sa najprv musela dostať do svojej zóny. Teraz, o 6 mesiacov neskôr, si môžem vybrať medzi mnohými mužmi. Medzitým sa objavil aj pán Správny! Som veľmi rada, že ma Michaela naučila svoj systém, ako randiť s radosťou a s úsmevom.
Denise, 60
Antwerpen, Belgicko
Kniha ma inšpirovala, pretože príbeh Michaely ukazuje, že sa dajú prekonať aj podvedomé bloky. Pochopila som viac môj prípad, ktoré neefektívne vzorce ma sabotujú vo vzťahu k opačnému pohlaviu. Objavila som vnútorne aspekty, ktoré ovplyvňujú môj milostný život viac, ako som si dokázala predstaviť. Začala som zlepšovať svoju situáciu pomocou krokov a tipov v knihe. Vďaka za pomoc!
Virginia, 49
Venezuela

Online minikurz: 7 pilierov sebavedomia - kde v detstve vznikajú pochybnosti o sebe

Pre rodičov, ktori chcú mať sebavedome deti. 

Pre jednotlivcov, ktori chcú rozumieť svojmu vnútornemu dieťaťu. 

Čo sa dozviete 

 • Zistite, ktoré zdanlivo malé krivdy môžu v deťoch vytvoriť pocit, že ich nikto nemá rád, napriek tomu, že sa rodičia o nich s láskou starajú. 

 • Inšpirujte sa ako sa dá týmto situáciám predchádzať a čo sa dá zmeniť ohľadom emócií z vašej histórie, aby vás už viac nezraňovali.

 • Nejde o žiadne poučky, ale konkrétne príklady zo života, usporiadané do 7 pilierov sebavedomia. Po vypočutí prednášky budete vedieť ako podporiť zdravé sebavedomie vášho dieťaťa, aj to vaše. 

  Deti sa už rodia sebavedomé, ale časom niektoré o svoje zdravé sebavedomie prichádzajú. Záleží teda na tom, aké presvedčenia im odovzdávate. Postupne si rozoberieme každý zo 7 pilierov s ukážkami situácii, ktoré buď spôsobujú pochybnosti o sebe, alebo naopak podporujú zdravé sebavedomie.

  1. PILIER  – Vedomie prijatia

  Prečo dieťa potrebuje počuť, že je na tomto svete vítané? Aké potreby sa mu tým naplnia? 

  2. PILIER  – Miesto kam patrím

  Vedeli ste, že mnohé deti pochybujú, či patria do vlastnej rodiny? Ja som si ako dieťa myslela, že ma vymenili v nemocnici, že asi nie som skutočné dieťa mojich rodičov. Mala som taký pocit, kvôli nejakým krivdám, ale nevedela som, ako to rodičom povedať. 

  3. PILIER  – Istota, že som hoden lásky 

  Malé deti ešte nemyslia logicky, situácie prežívajú cez emócie a z pocitov si robia závery o svojej realite. Malá krivda či nedorozumenie, môže v ich vnútornom svete vytvoriť pocit, že ich nikto nemá rád.

  4. PILIER – Istota bezpečia

  Deti často prežívajú rôzne strachy. Boja sa tmy, hlasných zvukov, strašidiel, ale aj odlúčenia, samoty či nového prostredia. S veľa strachmi vie pomôcť bublinka bezpečia, mentálny nástroj na budovanie pocitu bezpečia. 

  5. PILIER – Vedomie rovnocennosti. 

  Deti často prežívajú pocit menejcennosti, napríklad kvôli tomu, že sú iné ako ich spolužiaci, alebo už len kvôli tomu, že sú menšie ako dospeláci. 

  6. PILIER – Vedomie výnimočnosti

  Kedysi nás učili prehnanej skromnosti, radšej nič nechcieť, nevystrkovať rožky, zapadnúť do priemeru. Tento prístup však môže znamenať napríklad podpriemerné pracovné miesto, strach osloviť partnera, o ktorého mám záujem a podobne.  

  7. PILIER –  Vlastná hodnota a sebadôvera

  Používanie moci a zahanbovanie detí môže na dlho nechať následky na pošramotenej seba-hodnote. Ak Vaše dieťa spraví nejakú chybu, akú správu mu chcete odovzdať?  Máte podozrenie, že vaše dieťa niekto neprimerane zahanbil a dnes je preto uzavreté? Práve témou chýb a učení sa z nich sa zaoberá siedmy pilier.

Konečne som si našla čas prečítať si vašu knihu. Prečo som to nečítala skôr, ako som začal randiť!? Spatne vidim všetky svoje chyby. Túto knihu si musí prečítať každá žena, ktorá začína randiť, aby sa vyhla mnohým sklamaniam. Ste veľmi odvážna, ísť žiť sama do zahraničia a začať sama nový život. Pokúsim sa dostať tento rok na vyššiu energetickú úroveň.
Katherine, 50
Brussels, Belgicko
Práve som dočítala vašu knihu. Velmi sa mi pacila. Je mi ľúto, že ste mali take tazké skúsenosti. Ale vďaka vašim osobným skúsenostiam to bolo veľmi presvedčivé. Po prečítaní knihy som si všimla, že ešte nie som vo svojej zóne. Tieto cvičenia sú prvým krokom, ktorý musím urobiť. Knihu si prečítam znova, keď sa budem snažiť niekoho nájsť.
Christel
Antwerpen, Belgicko