Anglická  e-kniha - MINDFUL DIVA DATING


Pre skvelé ženy, ktoré sú zo "záhadného" dôvodu samé, hoci by chceli partnera. 

Selection_018.jpg

Môže sa vám zdať, že schopní muži už vymreli a randenie je strata času!

Avšak príčinou problémov sú prekážky skryté vo vašom podvedomí. Chceli by ste vedieť, čo sa tým dá robiť? 

S pomocou neurovedy môžeme odhaliť a transformovať tieto prekážky, tak že vám už nebudú stáť v ceste. Pri tomto procese začne automaticky stúpať vaša energetická frekvencia aj sebavedomie. To že sa to deje zistíte podľa toho, že ľudia začnú o vás prejavovať väčší záujem a budú vyhľadávať vašu spoločnosť. 

Kniha Mindful Diva Dating je príručka, ako sa krok za krokom dostať do „energetickej zóny“, kde sa objaví aj ten správny chlap. 93 strán je spestrených príbehmi z môjho života a príbehmi od iných žien z viacerých krajín. Súčasťou knihy sú aj praktické cvičenie, ktoré vám zabezpečia výsledky. 

Čo sa dozviete v knihe

  • Pochopíte viac svoje minulé vzťahy
  • Zistíte ako sa dá prekonať rozvod alebo rozchod
  • Ujasnite si, čo od partnera skutočne chcete
  • Objavíte prečo mužov viac priťahujú divy než dobré dievčatá
  • Naučíte sa ako zažiariť tak, že budú chlapi za vami blázniť  
  • Vstúpite elegantne do randenia ako vedomá diva
  • Vyfiltrujete si zaujímavých mužov a nebudete strácať čas s neschopákmi či podvodníkmi

Chvíľu mi trvalo, kým som sa dostala  k „skutočnému rande“, pretože som sa najprv musela dostať do svojej zóny. Teraz, o 6 mesiacov neskôr, si môžem vybrať medzi mnohými mužmi. Medzitým sa objavil aj pán Správny! Som veľmi rada, že ma Michaela naučila svoj systém, ako randiť s radosťou a s úsmevom. 

Denise, 60 Antwerpen, Belgicko

Kniha ma inšpirovala, pretože príbeh Michaely ukazuje, že sa dajú prekonať aj podvedomé bloky. Pochopila som viac môj prípad, ktoré neefektívne vzorce ma sabotujú vo vzťahu k opačnému pohlaviu. Objavila som vnútorne aspekty, ktoré ovplyvňujú môj milostný život viac, ako som si dokázala predstaviť. Začala som zlepšovať svoju situáciu pomocou krokov a tipov v knihe. Vďaka za pomoc!

Virginia, 49 Venezuela

Anglická  e-kniha - CREATIVE DATING LOOP


Pre ženy, ktoré sa chcú zobudiť vedľa skutočného chlapa, ktorému na nich úprimne zaleží 

Objavte štruktúru randenia, keď veci „náhle“ fungujú. Získajte prehlad situácie a zistite odkiaľ začať. Stiahnite si 3-krokový návod KREATIVE DATING LOOP zadarmo. BONUS vo vnútri: online nástroj - „test pripravenosti na randenie" na preskúmanie vašej konkrétnej situácie a online kurz, ktorý vysvetlí vaše doterajšie vzťahy a pomôže vám zostaviť akčný plán.

SLEDUJTE NÁS


                

OMAĽOVÁNKA PRE DETI ZDARMA

Chcete byť informovaný keď bude kniha "Som skvelé dieťa" hotová? Zaregistrujte sa tu a získate ako bonus PDF omaľovánku zdarma. 

Omaľovánka obsahuje

  • šesť farebných obrázkov, plus ich priesvitná kopia, ideálna na vyfarbovanie fixkami
  • štyri čierno-biele obrysové obrázky