O mne - Michaela Ray de Witters


Pochádzam z Bratislavy, žila som päť rokov v Amerike s prvým manželom, ale osud ma nakoniec zavial do Belgicka. Prišla som sem pôvodne kvôli práci a zostala som kvôli životnej láske. 

Vyštudovala som Ekonomickú Univerzitu a pracovala som vyše dekádu v korporátnych financiách.  

Neskôr som sa náhodou dostala k NLP* (neuro lingvistické programovanie). Vďaka tomu som pochopila prečo som mala neuspokojivé prvé manželstvo a dokola sa opakujúce problémy s rôznymi frajermi.

Olivia-28.jpg

Prácou na sebe a mentálnymi cvičeniami sa mi to podarilo zmeniť, zvýšiť si sebavedomie a nájsť si milujúceho manžela.
Moje štúdium na NLP Univerzite v Kalifornii mi zároveň otvorilo oči a dostala som toľko nápadov, že z toho nakoniec vznikla celá kniha "Mindful diva dating".

Popri tom som začala organizovať NLP workshopy a neskôr sa pridal aj súkromný koučing. Všimla som si, že hoci moje klientky pochádzali z rôzneho  zázemia, pôvod ich problémov pramenil v podobných 7 situáciách z detstva.

V 2019 sa mi narodila dcérka a rozmýšľala som, ako ju bezpečne previesť týmito oblasťami. Pritom vznikol nápad podeliť sa s týmto info formou detskej knižky.  Pripravovaná kniha "Som skvele dieťa" je rozprávka na podporu rozvoja láskyplného sebavedomia. 

SLEDUJTE NÁS


                

OMAĽOVÁNKA PRE DETI ZDARMA

Chcete byť informovaný keď bude kniha "Som skvelé dieťa" hotová? Zaregistrujte sa tu a získate ako bonus PDF omaľovánku zdarma. 

Omaľovánka obsahuje

  • šesť farebných obrázkov, plus ich priesvitná kopia, ideálna na vyfarbovanie fixkami
  • štyri čierno-biele obrysové obrázky