NLP KOUČING & M-RAY METHOD

 

Koučing je zameraný na dosahovanie cieľov, teda pracujeme s výhľadom do požadovanej budúcnosti. Napríklad ohľadom toho ako by mal vyzerať ideálny vzťah po ktorom klient túži. Nastavíme potrebné kroky k dosiahnutiu cieľa.

Koučing je obohatený o prvky regresnej analýzy, kde sa vraciame do minulosti, identifikujeme kde v minulosti vznikli bloky, ktoré dnes spôsobujú opakujúce sa problémy. Napríklad pocit neprijatia v detstve často spôsobuje okrem iného opakovaný výber nevhodných partnerov.

Následne tieto bloky transformujeme pomocou cvičení, ktoré sa dajú prirovnať k regresnej terapii.

Môžem vám pomôcť s témami ako napr:

Príprava na nájdenie si dobrého vzťahu

Prekonávanie opakujúcich sa problémov vo vzťahoch

Získanie väčšej sebadôvery

Zotavovanie sa zo straty alebo rozchodu

Rozvíjanie sebalásky, sebaprijatia…

a mnohé ďalšie

100 EUR / 60 MIN

200 EUR / 120 MIN

…nie ste si istá, či sa táto metoda hodi na vašu situáciu?

Napíšte mi email na info@michaelaray.com

ČO JE NLP: NEURO - LINGVISTICKÉ PROGRAMOVANIE?

NLP je vedecká metóda, ktorá pomáha objaviť hlboko skryté podvedomé prekážky, transformovať ich a začleniť späť do vášho podvedomia.

Keď LEN LOGICKY viete, čo je pre vás dobré, často vám chýba sila konať.

Keď sú však myslienky INTEGROVANÉ VO VAŠOM PODVEDOMÍ, automaticky konáte.

Vďaka tejto metóde dokážeme zmeniť váš pocit z určitých minulých udalostí a zmeniť vaše automatické reakcie v rôznych problémových situáciách.

Keď sa zmení vaša vnútorná realita, prispôsobia sa tomu aj ľudia okolo vás a okolnosti. Napríklad „zrazu“ začnete priťahovať zaujímavých ľudí, ktorí boli pre vás predtým nedostupní.

M-RAY METHOD - ŠPECIALIZOVANÁ NADSTAVBA NLP

NLP som prepojila s energetickými úrovňami v zmysle učenia Davida R. Hawkinsa a s mojim vlastným výskumom a kazuistikami. Nezaprelo sa vo mne ani moje štúdium na Ekonomickej Univerzite v Bratislave, kedže ma lákalo všetko analyzovať, poznačiť do rôznych excelovských tabuliek a vytvárať modely optimálneho fungovania. 

Aplikovala som to predovšetkým na tému vzťahov a sebavedomia. Dnes vďaka tomu viem rýchlo klientom zanalyzovať, na ktorej úrovni potrebujeme pracovať, vzhľadom na symptómy, o ktorých mi hovoria. 

Vďaka presnému zacieleniu “M-Ray method” na pôvod problému sa už začali na mňa obracať aj psychológovia so žiadosťou o supervízie k ich klientom. 

KTORÉ SITUÁCIE JE MOŽNÉ VYRIEŠIŤ POMOCOU TÝCHTO METÓD?

Spomeniem niekoľko. V prípade, že tu vaša  situacia nie je uvedena, pokojne ma kontaktujte a opýtajte sa. 

– Príprava na nájdenie dobrého vzťahu

– Prekonávanie opakujúcich sa problémov vo vzťahoch

– Získanie väčšej sebadôvery

– Zotavovanie sa zo straty alebo rozchodu

– Rozvíjanie sebalásky

– Riešenie vnútorných konfliktov

– Hádky a nezhody medzi ľuďmi

– Zníženie stresu

– Prekonanie strachu z verejného vystupovania

– Obmedzujúce presvedčenia o vlastných zručnostiach a možnostiach

– Vedieť, čo naozaj chcete, a mať silu ísť za tým ….a mnoho ďalších

AKO FUNGUJE NAŠA SPOLUPRÁCA

Kontaktujte ma na adrese info@michaelaray.com a dohodneme si úvodne zoznamovacie stretnutie, 15-30 min, ktore je zdarma. 

Na základe zoznamovacieho sedenia sa rozhodnete, či je táto metóda pre vás vhodná a chcete začať v sukromnom koučingu.

Nasleduje potom vstupná konzultácia, ktora trvá 2 hodiny a stojí 200 EUR. Preberieme vašu konkrétnu situáciu a stanovíme plán k vášmu cieľu.

Nasledujúce sedenia trvajú približne 1,5-2 hodiny v závislosti od témy, na ktorej chcete pracovať.

Môžeme sa stretnut cez Google meet, FB messenger … Pracujem online v slovenskom a anglickom jazyku s klientami z roznych krajin. 

Cena je 100 EUR / 60 min, (150 EUR / 90 min alebo 200 EUR / 120 min).

Suma sa platí po každom sedení bankovým prevodom.

Zvyčajne pracujem v cykloch 6 sedení – čo je dostatočne krátky čas na to, aby sme sa mohli sústrediť na vami zvolenú tému a dostatočne dlhý na to, aby sme videli dosiahnuté výsledky.

Frekvencia stretnutí závisí od vašich preferencií, odporúčam si to naplánovať na 1-3 týždne, aby ste mali dostatok času na spracovanie cvičeni, a aby sme udržiavali motivujuce tempo postupu.

Po skončení cyklu si spoločne prejdeme výsledky. Rozhodnete sa, či by ste chceli pracovať na ďalšom cieli alebo ste spokojný s výsledkom a dalsi koučing už nepotrebujete.

REFERENCIE

Partnerský vzťah
Vyhýbala som sa myšlienkam na vzťah, pretože som sa bála, že by mi ešte viac chýbal. NLP workshop mi pomohol získať istotu a pohľad na to, čo chcem, a istotu, že to môžem dosiahnuť. Obzvlášť sa mi páčila kombinácia cvičení s „podvedomou“ integráciou – vďaka tomu to bolo veľmi silne. Aktualizácia po 6 mesiacoch: Som 2,5 mesiaca vo vzťahu, ktorý si veľmi užívam. Mimoriadne ma teší, že si obaja dokážeme rozumieť a komunikovať zrelým spôsobom. Aktualizácia o 2 roky neskôr: Zásnuby :-).
Olivia
Brusel, Belgicko
Hovorenie pred verejnosťou
Rozhodla som sa preskúmať "Čo mi bráni robiť v živote to, čo chcem." Dosiahla som rýchly výsledok odblokovania. Počas šiestich sedení som sa zbavila obmedzujúcich myšlienok, ktoré mi spôsobovali utrpenie. Napríklad roky som mala problém hovoriť na verejnosti alebo pred skupinou. Vždy som pociťovala hanbu, že nie som dosť dobrá, že nemám čo povedať, a iné negatívne myšlienky. Po sedení, kde sme tento pocit hanby riešili, som si uvedomila, že zrazu nemám problém hovoriť v skupine. Cítila som sa hrdá a nadšená z toho, že som sa mohla podeliť o to, kto som a čo chcem svojim podnikaním priniesť. Teraz je ľahké šíriť môj názor, moje slová, môj zámer. A je to skvelý pocit!!! Aktualizácia o rok neskôr: Tine má svoju vlastnu firmu, podporuje ženy, robí webináre pre verejnost aj akcie naživo.
Tine
Antwerpen, Belgicko
Supervizie pre psychologov
S Michaelou spolupracujem dlhodobo. Jej nadstavba k NLP technikám mi umožňuje rýchlu orientáciu ohľadom pozadia problémov, ktoré klientky komunikujú, a uľahčuje výber terapeutickej techniky. M - Ray metóda je rámec, v ktorom dokážem už vo veľmi skorej fáze terapeutického procesu vnášať poriadok do chaosu. To pomáha mne i samotnej klientke orientovať sa v tom, odkiaľ a kam smerujeme, a vnímať pokrok. Túto metódu považujem za veľmi praktický a efektívny spôsob, ako pristupovať k odstraňovaniu prekážok na ceste k plnohodnotnému životu.
Mgr. Jana Petraskova
Psychologicka, terapeutka, Bratislava
Hranice a moja identita
Začala som témou „Čo chcem vo vzťahu“. Výsledky po piatich sedeniach: 1. Viem, akého muža a aký vzťah chcem.  2. Mám viac jasno v tom, čo vo všeobecnosti od života chcem.  3. Začínam viac definovať svoju identitu a učím sa ju chrániť. Stanovenie hraníc mi pomáha lepšie chrániť svoju energiu a môžem ju využiť pre svoje ciele. Po rokoch som sa konečne cítila inšpirovana k vytvoreniu webovej stránky a som na to hrdá. Uvedomila som si, že si zaslúžim užiť si zarobené peniaze a naplánovala som si výlet, na ktorý sa teším. Začala som sa lepšie starať o svoj vzhľad. Je to dobrý pocit a ľudia si to hneď všimli. Cítim, že sa stávam autentickejšou.
Karin Fox
Nemecko
Stres a zmena kariéry
Nikdy predtým som nemala koučing, takže som si nebola ista, čo mi to môže priniesť. Skúmala som zmenu v kariére. Po sedeniach mám jasnú predstavu o tom, čo chcem, čo by ma bavilo, prinášalo mi uspokojenie a ako môžem podniknúť kroky, aby som to dosiahla. Cítila som sa vypočuta a podporená. Aktualizácia o 2 roky neskôr: Zmenila som kariéru, odišla som z korporátu. Pracujem s ľuďmi 20 hodín týždenne, znížil sa mi stres, tráviace problémy po rokoch prestali, mám viac energie a stále sa dejú malé zázraky v moj prospech.
Louise
Leuven, Belgicko